Galeria gównianej kasy

Nowość: pora na kolejną porcję informacji.

Do tej pory umieszczałem tu informację o bezpośrednich obsrywaczach skrzynek mailowych. Ale z obsrywaczami jest jak z handlarzami narkotyków. Oni nie robią tego bo lubią. Oni robią to z całą świadomością jak gówniany to jest interes, bo to się najzwyczajniej w świecie opłaca. Pecunia non olet.
A opłaca się, bo – jak na narkotyki – jest na to popyt. Jest cała masa dużych firm, w których pracują tabuny bezmózgich produkt managerów, którzy nie są wystarczająco inteligentni, żeby wymyśleć coś swojego. Ale wykazać się wynikami przed szefostwem trzeba. Więc płacą obsrywaczom, myśląc, że dostanie się obsrywaczom. No cóż. Pora wskazać palcem, za czyje pieniądze obsrywane są wasze skrzynki mailowe. Galeria znajduje się tutaj

Przekonaj się jak Volkswagen Group Polska Sp. z.o.o. (Skoda, Volkswagen), P4 Sp. z o.o. (sieć Play), spółki należące do grupy Leszka Czarneckiego (Getin bank, Idea bank, OpenFinance), Polkomtel Sp. z o.o. (sieć komórkowa Plus), firma ubezpieczeniowa AXA, Hyundai Motor Polska sp. z o.o. oraz Toyota Motor Polska chętnie płacą obsrywaczom za obsrywanie cudzych skrzynek mailowych.
Lubisz spam? Nie? To pamiętaj o tym zaczynając zakupy.